Halės milžinai

Tai viena iš populiariausių vokiškos kilmės lazdyno riešuto veislė. Jo išskirtinumas riešuto dydis, forma trikampė, ilgai išlieka žaliose goželėse, branduolio negaubia sausa luobelė. Riešuto branduolys noksta keliomis savaitėmis vėliau.

Trapezundski

Puiki lazdyno riešuto veislė. Jo išskirtinumas riešutų kekės dydis nes riešutų po 5-8, forma pailga smaila, greitai skinasi, branduolio negaubia sausa luobelė. Vieni iš ankstyvesnių riešutų.

WEBBA

Puiki didžiosios britanijos lazdyno riešuto veislė. Jo išskirtinumas riešutų kekės dydis nes riešutų po 3-5, forma pailgi buki, goželė apie gvildą tvirta, stipriai žalia, greitai skinasi, branduolio negaubia sausa luobelė.

Katalonski

Auga kaip krūmas, sunku genėti ir formuoti kaip medį, riešutas apvalus, viršūnėlė smaila, vėlyvas, ypatingai skanus rugsėjo gale.

Barcelona

Auga kaip krūmas, sunku genėti ir formuoti kaip medį, riešutas apvalus, viršūnėlė buka, ankstyvas, greitai skinasi žali, ilgai laikosi goželėse, kekėje nuo 6 iki 14 riešutų. Ispanija

Cosford

Labai derlingas riešutas, auga kaip medis, riešutai smulkūs branduolys pilnas, be luobelės. Lenkija.

Truchsessa

Formuojant nesunkiai auga kaip medis, riešutai labai dideli, branduolys per pus gvildo, be luobelės, labai skanūs žali. Lenkija.

Syrena

Dekoratyvinis, raudonlapis ir kartu labai derlingas lazdyno riešutas. Ankstyvas, riešutai smukūs, kekės didelės, lukštas plonas.

Belgiškas

Labai dideli riešutai, gerai dera, valgomi labiau žali. Sunkiai tvirtėja branduolys žiemai.